We Are 1
We Are 2
We Are 3
We Are 4

Onsek&Bunke

Profesyonel Forklift Çözümleri

Onsek Bunke olarak 2010 yılından beri hizmetinizdeyiz.

Firmamız 2010 yılının Ağustos ayında Bursa’da tek ortaklı olarak OKAN HALLEMOĞLU tarafından kurulmuştur. Bursa merkezli olarak , G.Marmara bölgesinde her çeşit istif makineleri kullanan sanayi kuruluşlarına ve ticarethanelere güvenilir , tam zamanında , kaliteli ve makul fiyatlarla hizmet vermektedir. Firmamız emin ve istikrarlı büyüme prensibi doğrultusunda 100% müşteri memnuniyetini arzulamaktadır.

Markaları olan ONSEK&BUNKE İŞ VE İSTİF MAKİNELERİ forklift ve depo ekipmanı satış ve kiralamasında uzmanlaşmıştır ve takribi olarak 350 nin üzerinde makineyi yeni sahiplerine teslim etmiştir. Ayrıca geniş bir istifleme makinesi ve forklift parkuruna sahip olarak yılda ortalama 160 civarında adetlerle günlük , haftalık , aylık periyotlarla 5 ton kapasiteye kadar akülü ve dizel istifleme makinesini ve forklifti hizmete sunmaktadır. Zaman içinde temsil ettiği ve satışını tamamladığı teslim edilen forklift markaları. KOMATSU,TOYOTA,TCM,DAEOWOO, BAOLI , İLİFT, FEDARAL POWER, PEGASOLİFT VE CLARK tır. Halen CLARK markasının bölge satış ve servis yetkili bayiliğini yürütmektedir.

Markalarından ÇÖZÜM İSTİFLEME SERVİS SANAYİ ise 2014 ten beri satış sonrası hizmetlerin verilebilmesi amacıyla devralınmış olup bünyesinde bulunan kiralık forklift ve depo ekipmanı istifleme makinelerinin ve müşterinin öz mal makinelerinin servis ihtiyaçları için çözüm olmak adına oluşturulmuştur. ( Servisi ve yedek parça hizmeti sunulan toplam makine sayısı 100 adete yaklaşmıştır. ) Atölyemizde dizel ve benzinli forklift motorları için forklift Ağır motor revizyonları , forklift şanzıman revizyonları , Fren revizyonları yapılmakta olup ve forklift hidrolik sistem arızalarına çözüm getriren alanında uzman kadrolarla siz değerli müşterilerimizin makinelerini kuşaklar boyunca kullanılabilir ve sağlam tutma azmindedir. Ayrıca forklift kabini kaporta tadilatları ve forklift cam kesme ve montajı , forklift , depo ekipmanı ve istif makineleri için traksiyoner akü servisi olarak da hizmetler sunmaktadır.

Firmamız bünyesinde ‘ operasyonel kiralama’ hizmetine dahil olarak çeşitli tonaj ve ebatlarda 16 adet forklift ve depo ekipmanı bulunmaktadır. Firma kurucusu ve sahibi olarak OKAN HALLEMOĞLU ise özel sektörde ( perakende – iş makineleri ve endüstriyel ürünler ve yedek parça satış ) çeşitli satış pazarlama ve bölge müdürlüğü pozisyonlarında çalışmış olup sondan başa doğru sırasıyla TVH YEDEKPARÇA A.Ş. – TEMSA İŞ MAKİNELERİ SAN. TİC. A.Ş.- METRO GROSSMARKET – BRITISH AMERICAN TOBACCO – THY – KORTEKS MENSUCAT – DENİZBANK- MSC GEMİ ACENTELİĞİ- ARKAS HOLDİNG gibi uluslararası küresel firmaların çeşitli satış pazarlama ve satış operasyon pozisyonlarında görev almıştır.

Aldığı satış hedeflerini her yıl en az 100% ve çoğu zaman üstünde oranlarla tutturmuştur. Bayi yöneticiliği ve pazarlama tecrübelerini kurduğu firmasına da aktaran OKAN HALLEMOĞLU evli ve 1 çocuk babasıdır. İstanbul üniversitesi İşletme Fakültesi İngilizce İşletme Bölümünden 2001 yılında , Darüşşafaka Lisesi’nden ise 1995 yılında mezun olmuştur. İleri derecede İngilizce bilmektedir.